Drewal - producent mebli sosnowych z litego drewna

Firma Drewal to producent ekologicznych mebli sosnowych oraz różnych wyrobów z drewna litego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną od lat na rynku pozycję producenta eko mebli sosnowych.

To co nas wyróżnia, to doświadczona załoga i nowoczesny park maszynowy, sterowane komputerowo linie produkcyjne mebli, zapewniające idealne dopasowanie elementów mebla oraz ścisła kontrola jakości naszych mebli. Obecnie jesteśmy jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych i dystrybucyjnych eko mebli.

Drewal produkuje przede wszystkim drewaniane eko meble pokojowe, meble kuchenne, całą paletę mebli ogrodowych, eko place zabaw z litego drewna, altany ogrodowe, a także drzwi, schody, listwy, boazerię. Specjalizujemy się również w różnego rodzaju wyrobach kuchennych i galanteryjnych z litego drewna. W naszej ofercie znajdziesz kilka kolekcji ekologicznych mebli, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Produkujemy również meble na zamówienie wg projektu Klienta.

Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe wzory i kolekcje mebli, dostosowując go do aktualnie obowiązujących trendów. Szczególnie polecamy dwie nowe kolekcje mebli Drewal: meble Del Sol oraz meble Boro.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Dziękujemy za zaufanie i życzymy satysfakcji z używania naszych mebli. Jesteśmy przekonani, że nasze meble będą służyć Państwu przez długie lata.

Meble Drewal

P.P.H.U. "DREWAL 2" Mirosław Filipek
NIP 5521516631
REGON 852492029

Telefon: 41 352 14 11
Tel. kom.: 538 453 215, 696 821 826
E-mail: sklep@MebleDrewal.pl

ul. Kolejowa 27
28-500 Kazimierza Wielka
województwo świętokrzyskie

Godziny otwarcia sklepu firmowego:
Pn. - Pt. 800-1700
Sob. 800-1400

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl