Stelaż bukowy Duoflex KF

Stelaże KOŁO

Cena 968,00 zł 968.00
Cena brutto (zawiera 23% podatku VAT)
Realizacja do 24 dni roboczych
ilość szt.
Kod produktu: stelazDuoflexKF140x200

Stelaż bukowy Duoflex KF

Szerokość x Długość x Grubość

140 x 200 x 5,5 cm

Solidna konstrukcja stelaży ma kluczowe znaczenie podczas użytkowania łóżka. To one odpowiadają za prawidłowe wsparcie dla ciała i zapewniają wentylację materaca.

Listwy gięte stelaża Koło Duoflex KF wykonane są z drewna bukowego klejonego warstwowo, a rama z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Posiada 28 listew osadzonych w elastycznych, gumowych uchwytach w ramie stelaża, wzmocnionych pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Posiada regulację ręczną wysokości podnóżka i podgłówka. W części środkowej ma dodatkową regulację twardości. Sprzedawany w kartonie do samodzielnego montażu. Istnieje możliwość zamówienia nietypowego rozmiaru stelaża.

Stelaż jest na długości o 4 cm krótszy, natomiast na szerokości jest węższy o 1 cm, np. 140 cm x 200 cm => 139 cm x 196 cm.

Grubość 5,5 cm liczona wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona, ponieważ zakładamy, że pod wpływem ciężaru materaca parabola się "zagina".

  • 28 elastycznych listew
  • Dodatkowa regulacja twardości
  • Stelaż w kartonie do samodzielnego montażu

Stelaż jest niezbędnym wsparciem dla materaca. Stelaże zapewniają prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała podczas odpoczynku, co jest niezbędne do utrzymania zdrowia i dobrej kondycji. Stelaż zapewnia optymalną wentylację materaca. Stelaże wykonane są z solidnego drewna, z różną liczbą listew i sposobów ich mocowania. Pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem.

Zobacz także pozostałe meble kategorii Stelaże

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl