Stelaż brzozowy Primaflex

Stelaże KOŁO

Stelaż brzozowy Primaflex DREWAL stelazKoloPrimaflex.jpg
Cena 455,00 zł 455.00
Cena brutto (zawiera 23% podatku VAT)
Realizacja do 24 dni roboczych
ilość szt.
Kod produktu: stelazPrimaflex90x200

Stelaż brzozowy Primaflex

Szerokość x Długość x Grubość

90 x 200 x 7,5 cm

Solidna konstrukcja stelaży ma kluczowe znaczenie podczas użytkowania łóżka. To one odpowiadają za prawidłowe wsparcie dla ciała i zapewniają wentylację materaca.

Stelaż Koło Primaflex został wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Posiada 28 listew osadzonych w elastycznych gumowych uchwytach na ramie stelaża, wzmocnionych pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Listwy gięte nachodzą na ramę stelaża powodując idealnie podparcie materaca na całej jego szerokości. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie występuje zjawisko "martwego pola" w środkowej części szerokiego materaca, które pojawia się przy zastosowaniu dwóch niezależnych stelaży. W części środkowej ma dodatkową regulację twardości. Sprzedawany w kartonie do samodzielnego montażu lub w wersji zmontowanej. Istnieje możliwość zamówienia nietypowego rozmiaru stelaża.

Stelaż jest na długości o 4 cm krótszy, natomiast na szerokości jest węższy o 1 cm, np. 90 cm x 200 cm => 89 cm x 196 cm.

Grubość 5,7 cm liczona wysokością listwy bocznej wraz z grubością uchwytów na lamele. Parabola lameli nie jest uwzględniona, ponieważ zakładamy, że pod wpływem ciężaru materaca parabola się "zagina".

  • 28 elastycznych listew
  • Dodatkowa regulacja twardości
  • Stelaż w kartonie do samodzielnego montażu lub w wersji zmontowanej

Stelaż jest niezbędnym wsparciem dla materaca. Stelaże zapewniają prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała podczas odpoczynku, co jest niezbędne do utrzymania zdrowia i dobrej kondycji. Stelaż zapewnia optymalną wentylację materaca. Stelaże wykonane są z solidnego drewna, z różną liczbą listew i sposobów ich mocowania. Pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem.

Zobacz także pozostałe meble kategorii Stelaże

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl